اگر سو’ پیشینه می خواهید عجله کنید

 سلام به همه دوستان ، فردا وارد دهمین ماه انتظار می شویم ، امیدوارم دراین ماه از سفارت خبرهایی بشود .منتظر

توجه توجه :

اما مطلبی که باعث شد آبدیت کنم اینه که یکی از دوستان که فایل نامبرش مال ماه ۶ است قبل از اینکه مدیکالش بیاید ازش سوء پیشینه نخواستند و در حدود یک ماه پیش که ویزا رکویست شده ، سفارت خواسته که با سوءپیشینه برای گرفتن ویزایش برود و ایشان الان نزدیک به یک ماه که درخواست سوء پیشینه داده ولی هنوز حاضر نشده . دلیل آن هم اینه که جدیداً یک مرحله به گرفتن سوءپیشینه اضافه شده در نتیجه زمان بیشتری می برد از طرفی اعتبار گرفتن ویزای ایشان در حال اتمام است و امیدوار است که سفارت این عذر را از او بپذیرد . این مطلب را نوشتم تا دوستانی که آمدن مدیکال آنها نزدیک است یا مثل این دوست ما موقع گرفتن مدیکال سوءپیشینه نداده اند زودتر درخواست بدهند تا در موقع نیاز گرفتار نشوند .

برای همگی آرزوی روزهای خوبی را دارمچشمک

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ تیر ۱۳۸٩
تگ ها :

خبر فوری

سلام خدمت همه دوستان

امروز در قسمت نظرهای یکی از وبلاگها خواندم که به دلیل تحریم ،پروازهای ایران ایر به اروپا لغو شده . گریهراستش را بخواهید ما هم که بعد از این همه بد بیاری ( تعطیلی سازمان مهاجرین ،افزایش روز افزون قیمت بلیطها و دلار و...) تنها امیدمان به گرفتن بلیط با ایران ایر بود که بتوانیم لااقل نفری 64 کیلو با خودمان ببریم ، کلی کفری شدم و راستش و بخواید گفتم لعنت به این شانس . یاد یکی از دوستان افتادم که در فرودگاه کار می کند سریعاً با هاش تماس گرفتم به من زنگ بزنو گفت فعلاً هیچ تحریمی از این لحاظ اعلام نشده و پروازها برقرار است .هورا به هر حال امیدوارم این اتفاق نیافته . خدایش نمیدانم چرا هر چی که به ما میرسه وا میرسه .

از همه دوستان بابت نگرانی در مورد پسرمان هم سپاسگزارم . قلب راستش در حال حاضر تحت درمان فیزیو تراپی است و از لحاظ ظاهری مشکل خاصی ندارد اما به تشخیص پزشکش این بیماری 2 سال زمان میبرد تا درمان قطعی بشه . توکل به خدا .

فقط می مونه نگرانی ما درمورد آمدن مدیکال ، از خدای مهربان که آگاه به مشکلات ما ست و خودش میدونه اگر قرار باشه بیشتر از یک سال بخواهد طول بکشه ما به چه دردسر بزرگی می افتیم می خواهم کمکمون کنه یا مشکلات را از سر راه برداره .استرس

 

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳۸٩
تگ ها :

در انتظار مدیکال

سلام به همه دوستان وبلاگی

چند وقت که می خواستیم مطلب جدید بنویسیم ولی حال و حوصله نداشتیم . راستش با یک مشکل عجیب و غریب برای پسر عزیزمان روبرو شدیم که سرمان را گرم دکتر و عکس و فزیوتراپی کرده ، این ترم اصلاً زبان هم درست نخوندم و اصلاً از خودم راضی نیستم . در اینجا لازم است از همه پزشکان مسئول و متعهد که نسبت به بیمارشان احساس تعهد می کنند تشکر کنم و برای آنها و خانوادشان آرزوی سلامتی داشته باشم . از خدای مهربان هم می خواهم که پای پسرمان مشکل جدی نداشته باشه و به گفته پزشک خوبش دکتر محسن کرمی در طول مدت 2 سال برطرف بشه . از شما دوستان خوبمان هم می خواهم که ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید .

الان ماه نهم انتظار را سپری می کنیم و فعلاً خبری از مدیکال نیست . خوشحالیم از اینکه تعدادی از دوستان در طول این مدت ویزا رکوئست شدند همین جا به نلی و باسی عزیز ، مجید عزیز و خانوادش ( از تهران تا مونترال) تبریک می گیم و براشون آرزوی روزهای خوب همراه باسلامتی را داریم .

هر چه به تاریخ اومدن مدیکال نزدیک می شه دلم شور می زنه که نکنه 12 ماه بیشتر طول بکشه و ویزا رکوئست شدن ما بیافته وسط زمستان و همش فکر می کنم اگر اینطور شد چکار کنیم ؟ بریم یا تا بعد عید بمانیم  . هم رفتنش سخته و هم موندنش . به هر حال در این مواقع تنها چیزی که به ذهن آدم می رسه اینه که توکل به خدا کنه چون خودش به احوال ما از خود ما آگاه تر است و چقدر زیباست که ما قدرتی را در آن بالا داریم ما فوق همه قدرتها .

با آرزوی روزهای خوب برای همه دوستان - نویسنده مریم

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ٢:٢٦ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٢ تیر ۱۳۸٩
تگ ها :