تعطیلات نوروز 1390

دوستان گلم مجدداً سال نو رو بهتون تبریک می گیم . برای همه هموطنان عزیزمون در سال جدید اول سلامتی و دوم آرزوی رسیدن به آرزوهای قشنگتون رو داریم . قلب و از همه شما دوستان بابت پیامهای زیبای تبریکتون سپاسگزاریم .لبخند

نوروز پارسال فکر می کردیم که این آخرین نوروز زندگی ما در ایران خواهد بود خیال باطل نمی دونم چرا ، ولی دوست داشتیم آخرین عید رو به گشت و گذار ایران سپری کنیم و تقریباً تمام روزها به مسافرت گذشت لحظه تحویل سال سه نفری در شهر چالوس بودیم فرداش رفتیم نمک آبرود و روز سوم عید رفتیم رویان ویلای دختر خالم و با خانواده مادری دور هم جمع بودیم و حسابی خوش گذشت بعد یکی دو روز تهران بودیم و به اتفاق برادر شوهر و جاریم و پسر خوشگلشون رفتیم اصفهان و از روز 11 فروردین هم رفتیم طالقان ویلای پدر شوهر خواهرم برای انجام مراسم 13 به در خدمتشون بودیم و اونجا هم کلی کیف کردیم .لبخندفقط این وسطها به دید و بازدید چند تا از اقوام که واجب بود رفتیم .

اما امسال که امیدوارم واقعاً آخرین سال نو زندگی ما در ایران باشه درست در نقطه نظر مخالف سال گذشته بودیم و دیدار از اقوام و دوستان رو ترجیح دادیم که سال بعد در اون سر دنیا غصه نخوریم . شب سال نو هم به اتفاق پدر و مادرم ، خواهر و برادرم و همچنین خواهر و شوهر خواهر عزیزم که در دوران شیرین نامزدی بسر می برند در منزل پدر بزرگ و مادربزرگم ( پدری) گذروندیم . همونطور که میدونید آقا جون طفلی مرداد ماه سکته مغزی کرد و همواره با این مشکل دست و پنجه نرم می کنه خیلی خیلی لاغر شده و به لطف و مراقبتهای بچه های خوبش تا حالا زخم بستر نگرفته اون شب کلی باهاش عکس گرفتیم و دورش بودیم وقتی بهش گفتم امشب سال نو میشه از گوشه چمش شروع به گریه کرد گریهبراش دعا کنید که پاک از دنیا بره چون امیدی به بهبودی نیست .

از روز اول عید هم مشغول دید و بازدید های مرسوم هستیم و هنوز کلی جاها مونده که نتونستیم بهشون سر بزنیم . راستش از فردا هم قراره دوباره بریم طالقان و تا سیزده به در اونجا باشیم هورااما از خدا می خوام سفر همه شما دوستان که این روزها در سفر هستید سلامت باشه و حسابی بهتون خوش بگذره .

اما اوضاع پرونده مهاجرتی ما :

هفته اول فروردین حدود 13 روز از ارسال نتایج مدیکال به فرانسه می گذشت و یکی از دوستان که عازم سوریه بودند پاسپورتهای ما رو بردند تا اگر ویزا حاضر شده باشه برامون بگیرن اما با کمال ناباوری دست خالی برگشتند و گفتند که حاضر نبوده و جالب اینجاست که دوستانی با گذشت 8 روز تا 12 روز از ارسال مدیکال ، ویزاهاشون آماده بوده و ویزا رکوئست شدند .

جهت اطلاع دوستانی که به دلیل مشکلات وبلاگ پست قبلی رو ندیدند نگین و همسرش مصاحبه دوم رو با موفقیت گذروندند و همون روز مدیکالشون رو گرفتند .

پینوشت :

مامان سارای عزیز بعد از 12 روز از رسیدن مدیکال توسط یکی از دوستانشون که عازم سوریه بودند ویزاشون رو گرفتند .

مامان سارای عزیز تبریک ویژه ما رو بابت گرفتن ویزا بپذیرید . هورا

 

 

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٠ فروردین ۱۳٩٠
تگ ها :