ستاره زندگی ما تولدت مبارک

امروز 13 اردبیهشت پنجمین سالروز تولد اولین ثمره زندگی مشترکمونه . هیچ موقع خاطرات اون لحظه که جواب آزمایشمو گرفتم ، اون روزی که برای اولین بار صدای ضربان قلبش رو شنیدم فراموش نخواهم کرد .

همسر عزیزم در طول همه این سالها بهترین پشتوانه ام بودی و از این پس خواهی بود. همواره پشتکارت را ستوده ام و آرزو دارم پسرمان چون تو باشد . در این روز زیبا که روز توست ( روز معلم ) خداوند را شاکرم که موهبتی به این ارزشمندی را به ما هدیه داد . لبخند


 

امیر حسین ، پسر عزیزم بهترین بهانه برای زندگی من تولدت مبارک .

محسن جان همسر مهربان و فداکارم روزت مبارک.

دوستتان دارم و از خداوند برایتان آروزی تندرستی و پیروزی دارم . و از خدا می خواهم همیشه در کنارتان باشم  .قلبماچ

معلمان عزیز در سراسر ایران روزتان مبارک .

اما از اخبار مهاجرت :

پینوشت 1 : تمام کسانی که ویزای مهاجرت ( اقامت دائم ) دارند از پرداخت عوارض خروج که مبلغ 50000 تومانه معاف هستند . این مطلب رو شخصاً همسرم از پلیس فرودگاه پرسیده .

پینوشت 2 : همسر نگین عزیز که برای گرفتن ویزاشون به سوریه رفتند جویای صحت ارسال پرونده ها به ترکیه شدند و خانمی که در اونجا مسول پاسخگویی هستند از دادن پاسخ به این سوال امتناع کردند و تنها گفتند ما تا جاییکه بتونیم مدیکالها و ویزاها رو خواهیم داد.جهت اطلاعات بیشتر به وبلاگ لی لی عزیز ( پرواز در اوج) مراجعه کنید که در قسمت لینکستان وبلاگ خودمون آدرسش هست .

پینوشت 3 : سایت ایرانتو در قسمت به قلم شما پست مربوط به سفر نامه دمشق رو برای استفاده سایر خوانندگان گذاشته که ظاهراً  مورد توجه قرار گرفته . امیدواریم کمکی هر چند کوچک به دوستان کرده باشیم .


  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ٩:٠٧ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠
تگ ها :