پدر بزرگ عزیزم روحت شاد یادت گرامی

 

روح پاکت با امیر المومنین محشور باد

خانه قبرت از الطاف خدا پر نور باد

ای چراغ زندگانی ای پدر یادت بخیر

خاطرت در باغ فردوس برین مسرور باد

مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزانی ماتمزده به انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفه آفرینش در وصف بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست .

در حدود چهل روز پیش پدر بزرگ عزیزم که بیش از یک سال در بستر بیماری بود دنیا رو ترک کرد و به دیار باقی شتافت . اما علت اینکه الان پست میذارم اینه که تنها دخترش ( یعنی عمه عزیزم ) خارج از کشور بود و به خاطر ناراحتی قلبیش صلاح نبود بهش بگیم از طرفی عمه جون از خوانندگان وبلاگ ما هم هست نمی تونستم پست یاد بود به یاد آقاجون بذارم از طرفی دست و دلم هم به نوشتن خاطرات دیگه نمی اومد . ناراحت

خدا همه عزیزان از دست رفته را قرین رحمت کند بیاید برای همه عزیزانمان که دیگر در کنار ما نیستند فاتحه ای هدیه کنیم .

در مورد ما :

کارتهای بیمه اوایل سپتامبر رسید یعنی تقریبا از همون موقع که تحت پوشش بیمه قرار گرفتیم . هفته پیش هم رفتیم دکتر رضایی و ایشون رو به عنوان پزشک خانواده انتخاب کردیم . یادتون باشه اگر از آمپول در ایران استفاده می کنید و باید سر موعد های خاصی زده بشه اینجا بیاید براتون نمی زنن چون می گن باید داروی شما توسط پزشک های اینجا تایید بشه و دستور تزریق بدن و برای این کار شما یا باید از استفاده دارو تا اومدن بیمه که تقریبا سه ماه از زمان ورود طول می کشه دست بکشید و یا اگر نمی تونید مصرف دارو رو به مدت سه ماه متوقف کنید اینجا به پزشک متخصص بیماریتون مراجعه کنید و یه مبلغ کلون ویزیت بدهید حدود 50 تا 60 دلار تا دستور استفاده و تزریق شما رو تایید کنه از طرفی احتمال تایید نکردن داروی شما هست چون اینها فقط داروهایی که در کانادا مجوز مصرف داره و اینجا موجوده رو تایید می کنن . گاهی برای گرفتن وقت از دکتر متخصص هم باید بین 1 تا 6 ماه انتطار بکشید . مثلا دسترسی به دکتر پوست اینجا کار حضرت فیله . حتما قبل از اومدن کارهای دندانپزشکی ، چشم ، پوست رو انجام بدید اما بگم اینجا دندانپزشکی برای بچه ها تا 10 سالگی رایگانه .

در مورد چکمه هم برای امیر حسین امروز چکمه از فروشگاه winers خریدیم قیمت اصلیش 70$ بود اما تخفیف خورده بود که ما 45$ خریدیم تا دمای منفی 40 درجه رو جواب میده فروشگاه walmart هم چکمه هاش خوب بود تا 35$ میشد چکمه خوب برای بچه ها خرید اما اینجا چکمه های زمستان خیلی سنگین و پسر ما با کفش سنگین راحت نبود مجبور شدیم بیشتر بدیم البته ناگفته نمونه این که ما خریدیم هم سبک تره هم داخلش چرمه .

از همه شما عزیزان بابت اینکه نسبت به قبل دیر تر به پیامهای پرمهرتون پاسخ میدم پوزش می خوام کلاسها خیلی ما رو در گیر کرده از این به بعد فکر کنم فقط بتونم شنبه و یک شنبه ها نظرات رو پاسخ بدم چند تا نظر از پست قبل هم مونده که همین امروز پاسخ خواهم داد . فعلا نظر تایید نشده ندارم .به خداوند می سپارمتون و برای همتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم ما رو از دعای خیر و انرژی مثبت بی نصیب نذارید .

ولادت امام رضا (ع) رو به همتون تبریک می گم دوستان مشهدی نایب زیاره از طرف ما باشن .قلب

 

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ٤:٠٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۸ مهر ۱۳٩٠
تگ ها :