خبر فوری

سلام خدمت همه دوستان

امروز در قسمت نظرهای یکی از وبلاگها خواندم که به دلیل تحریم ،پروازهای ایران ایر به اروپا لغو شده . گریهراستش را بخواهید ما هم که بعد از این همه بد بیاری ( تعطیلی سازمان مهاجرین ،افزایش روز افزون قیمت بلیطها و دلار و...) تنها امیدمان به گرفتن بلیط با ایران ایر بود که بتوانیم لااقل نفری 64 کیلو با خودمان ببریم ، کلی کفری شدم و راستش و بخواید گفتم لعنت به این شانس . یاد یکی از دوستان افتادم که در فرودگاه کار می کند سریعاً با هاش تماس گرفتم به من زنگ بزنو گفت فعلاً هیچ تحریمی از این لحاظ اعلام نشده و پروازها برقرار است .هورا به هر حال امیدوارم این اتفاق نیافته . خدایش نمیدانم چرا هر چی که به ما میرسه وا میرسه .

از همه دوستان بابت نگرانی در مورد پسرمان هم سپاسگزارم . قلب راستش در حال حاضر تحت درمان فیزیو تراپی است و از لحاظ ظاهری مشکل خاصی ندارد اما به تشخیص پزشکش این بیماری 2 سال زمان میبرد تا درمان قطعی بشه . توکل به خدا .

فقط می مونه نگرانی ما درمورد آمدن مدیکال ، از خدای مهربان که آگاه به مشکلات ما ست و خودش میدونه اگر قرار باشه بیشتر از یک سال بخواهد طول بکشه ما به چه دردسر بزرگی می افتیم می خواهم کمکمون کنه یا مشکلات را از سر راه برداره .استرس

 

  
نویسنده : محسن و مریم ; ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳۸٩
تگ ها :