سک سک

سلام دوستان

دلیل غیبتم فراموش کردنتون نیست همتون رو دوست داریم و از اینکه ما رو فراموش نکردید خیلی ممنونم راستش اصلا فرصت نوشتن نداشتم و بعد از 4 ماه اومدم سر بزنم فعلا پیامهای قشنگتون را تایید می کنم و اولین فرصت پاسخ میدم از این پس کمتر خواهم نوشت اما به زودی برمی گردم .

/ 13 نظر / 137 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سانا (شاد و سلامت)

موفق باشید مریم جون. [گل]

شیوا مامان کوروش

عزیزم شاید برای شما به شکل عادت شده اما باور کن همین دو کلومی که از تجربه یکی دو ساله مینویسید برای ما که چشم انتظار هر خبری از اونور هستیم کلی ارزش داره شک نکن که بیهوده نمینویسی از طرف دیگه هم به نوعی دوست داریم احوالتون رو بدونیم درضمن همیشه ببخشید ولی آدم حرف مفت زن پیدا میشه اصلا اینجور کامنتها رو حتی نگاه هم نکن در حا حذفشون کن حیف نیست وبلاگ به این خوبی رو بذاری خاک بخوره! از امیر حسین بگو در چه حاله زبونش حسابی راه افتاده؟

علیرضا

باسلام پیشاپیش شب یلدا رو بهتون تبریک میگم. علیرضا

علیرضا

باسلام لطفا یه کمی از خودتون بگین چطور میگذره ؟

آسی

به به مریم جون گفتم دیگه شما هم نمینویسید در هر حال امیدوارم خوش باشید هر جا که هستید.

کوروش

مگه چیکار میکنی که وقت در این حد نداری؟

منا

سلام مریم جان چه حال چه احوال ؟؟ اوضاع چطوره ؟ نیستی چرا ؟؟ همش میام اینجا به امید یک پست جدید .... نکنه ما رو تنها بگذاری .... تجربیات شماخیلی برامون مفیده ... لنشالا همیشه در کنار خانواده سلامت و شاد و موفق باشی[قلب][قلب][ماچ]

مانا

سلام به دوستان خوبم امید.وارم روزگار به کامتون باشه.امروز به یادتون بودم.بهترین ها رو در سال جدید براتون آرزو می کنم.

فریار

مریم جون تعطیلات کریسمس هم تموم شد نمی خوای یک کم بنویسی؟ من که طاقتم تموم شده.

فریار

مریم جون تعطیلات کریسمس هم تموم شد نمی خوای یک کم بنویسی؟ من که طاقتم تموم شده.راستی سال نو بر تو و خانواده محترمت مبارک.