در انتظار مدیکال

سلام به همه دوستان وبلاگی

چند وقت که می خواستیم مطلب جدید بنویسیم ولی حال و حوصله نداشتیم . راستش با یک مشکل عجیب و غریب برای پسر عزیزمان روبرو شدیم که سرمان را گرم دکتر و عکس و فزیوتراپی کرده ، این ترم اصلاً زبان هم درست نخوندم و اصلاً از خودم راضی نیستم . در اینجا لازم است از همه پزشکان مسئول و متعهد که نسبت به بیمارشان احساس تعهد می کنند تشکر کنم و برای آنها و خانوادشان آرزوی سلامتی داشته باشم . از خدای مهربان هم می خواهم که پای پسرمان مشکل جدی نداشته باشه و به گفته پزشک خوبش دکتر محسن کرمی در طول مدت 2 سال برطرف بشه . از شما دوستان خوبمان هم می خواهم که ما را از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید .

الان ماه نهم انتظار را سپری می کنیم و فعلاً خبری از مدیکال نیست . خوشحالیم از اینکه تعدادی از دوستان در طول این مدت ویزا رکوئست شدند همین جا به نلی و باسی عزیز ، مجید عزیز و خانوادش ( از تهران تا مونترال) تبریک می گیم و براشون آرزوی روزهای خوب همراه باسلامتی را داریم .

هر چه به تاریخ اومدن مدیکال نزدیک می شه دلم شور می زنه که نکنه 12 ماه بیشتر طول بکشه و ویزا رکوئست شدن ما بیافته وسط زمستان و همش فکر می کنم اگر اینطور شد چکار کنیم ؟ بریم یا تا بعد عید بمانیم  . هم رفتنش سخته و هم موندنش . به هر حال در این مواقع تنها چیزی که به ذهن آدم می رسه اینه که توکل به خدا کنه چون خودش به احوال ما از خود ما آگاه تر است و چقدر زیباست که ما قدرتی را در آن بالا داریم ما فوق همه قدرتها .

با آرزوی روزهای خوب برای همه دوستان - نویسنده مریم

/ 9 نظر / 34 بازدید
زهره

ما هم به خاطر پسرمون تصمیم به مهاجرت داریم و چند جلسه ای هست که داریم کلاس فرانسه میریم. برامون دعا کنید. یعنی میشه ما هم مصاحبه قبول بشیم. من انگلیسیم هم خوب نیست. نمیدونم همراه فرانسه انگلیسی هم بخونم قاطی میکنم؟

مانا

آرزوی بهترینها رو براتون دارم صبور باشید

ستایش

مریم عزیز از صمیم قلب دعا میکنم که پسر کوچولوتون زودتر مشکلش برطرف بشه.

سلام کبک

سلام به محسن و مریم عزیز امیدوارم که هر چه زودتر مشکل پسر کوچولوی شما برطرف بشه راستش خیلی ناراحت شدم و براتون ارزو میکنم که هر چه زود تر مدیکالتون بیاد شاد و پیروز باشید لیلا

مانا

راستی حال کوچولو چطوره؟ بی خبرمون نذار براش دعا می کنیم[گل]

مسافر کبک

سلام دوست عزیزم منم اگر قابل باشم برای پسر کوچولوتون دعا میکنم و از خدا میخوام که دعای همه رو اجابت کنه.نگران نباشید و به خدا توکل کنید.انشاءالله که چیزی نیست. نظر من اینه که اگر مدیکال اومد تا قبل از زمستان برید کانادا وگرنه صبر کنید بهار سال دیگه برید . شاد باشی دوست گلم

وحید (کانادا، رویا تا واقعیت)

مریم جان خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتی و نظر دادی، راستش ما هم تصمیم گرفتیم که به زودی زندگی مشترکمون رو شروع کنیم و در مورد کیفیت اون هم سعی داریم طوری باشه که به قول شما اگه خواستیم وسایلو بفروشیم زیاد ضرر نکنیم. فعلا که گذر زمان داره راه رو به ما نشون میده و امیدوارم که بالاخره موفق بشیم.

مجید

سلام اینجا (مونترال) الان گرم و شرجی است.البته باران هم میاد بنابراین اگه تا سپتامبر ویزاتون نیومد بزارید برای اواسط اردیبهشت بیاید که ماه اول ورودتان خیلی کار دارید که باید انجام بدید و اگه هوا خوب باشه انجامش خیلی راحته. و نگران هم نباشید براتون آرزوی موفقیت میکنم