در مورد باز نشدن قسمت نظرها

سلام به دوستان

از چهارشنبه شب تا حالا ارتباطمان با همه دوستان در قسمت نظرها قطع شده برای چند دقیقه تمام نظرات هم پاک شد ولی خدا را شکر برگشت ( قابل توجه سارای عزیز ،قند تلخ)

نمیدانم چه بلایی برسر قسمت نظرها آمده اول فکر می کردم خودم نمی تونم نظر ها را باز کنم ولی وقتی دیدم در وبلاگ دوستان هیچ نظری اضافه نمی شود فهمیدم مشکل همه گیراست در همین جا به اطلاع کلیه دوستان می رسانم در مورد وبلاگهایی که در قسمت پیوندهای وبلاگ ما هست فقط نظرهای وبلاگ ساناز عزیز (راهنمای تخصصی مهاجرت ) که تازه باخبر شدم مدیکالشون هم آمده و بهش تبریک مجدد میگم  هوراباز می شه و همین طور نظرهای وبلاگ خودمان .

در همین جا به اطلاع دوستان می رسانم تا برطرف شدن مشکل می توانند از طریق قسمت نظرهای وبلاگ ما با برای بقیه دوستان پیغام بگذارند با کمال میل در صورتی که نظرات مشکل نداشته باشد تأیید خواهم کرد .

 

/ 4 نظر / 28 بازدید
مانا

سلام مریم جون مرسی از اینکه به من سر میزنی و احوال پرس من هستی. من خوبم .تو خیلی محبت داری گلم .[ماچ]

مسافر کبک

سلام مریم جان ممنون از پیغامت.بله اینجوریاست.به ما که میرسه همه تعطیلات رفتنشون میگیره.[بازنده] اما دعا میکنم مدیکال شما زودتر بیاد که با وجود بچه هرچی زودتر و قبل از زمستان بتونید اونجا باشید. اگر اوت رو هم کامل برند تعطیلات و از سپتامبر شروع کنند باز هم خوبه.فکر میکنم شما برای آبان هم کانادا باشید هنوز هوا خیلی سرد نشده باشه. شاد باشی عزیزم

ساناز

مريم جان سلام خبري نشد من و همسرم خيلي نگرانيم اميدوارم زودتر مديكالتون بياد و ما و بقيه هم از نگراني در بيايم

سلام كبك

مريم عزيزم سلام خوبي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بي صبرانه منتظرم تا خبر ارسال مديكالتون را به من هم بدي براتون از صميم قلبم دعاااااااااااااااااااااااااااااااااا ميكنم